| Ražotāja daļas numurs : | C3365/34 300SF |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Ražotājs / zīmols : | 3M |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | CBL RIBN 34COND 0.05 GRAY 300' |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | C3365/34 300SF(1).pdfC3365/34 300SF(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | C3365/34 300SF |
|---|---|
| Ražotājs | 3M |
| Apraksts | CBL RIBN 34COND 0.05 GRAY 300' |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | C3365/34 300SF(1).pdfC3365/34 300SF(2).pdf |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| spriegums | 300 V |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Sērija | 3365 |
| Lentes platums | 1.700" (43.18mm) |
| Lentes biezums | 0.035" (0.89mm) |
| Vērtējumi | UL Style 2651 |
| Piķis | 0.050" (1.27mm) |
| Iesaiņojums | Spool |
| Darbības temperatūra | -20°C ~ 105°C |
| Diriģentu skaits | 34 |
| Garums | 300.0 (91.44m) |
| Jakas krāsa | Gray |
| Jaka (Izolācija) Materiāls | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Izolācijas pretestība | 10GOhm |
| Pirmā diriģenta zīme | Red |
| Iespējas | Zippable |
| Diriģents | 7 Strands / 36 AWG |
| Dzīslu materiāls | Copper, Tinned |
| Kabeļa tips | Flat Cable |
| Pamatprodukta numurs | C3365 |







CBL RIBN 34COND 0.05 GRAY 100'
CBL RIBN 30COND 0.05 GRAY 500'
CBL RIBN 36COND 0.05 GRAY 100'
CBL RIBN 36COND 0.05 GRAY 300'
CBL RIBN 34COND 0.05 GRAY 500'
CBL RIBN 34COND 0.05 GRAY 500'
CBL RIBN 34COND 0.05 GRAY 100'
CBL RIBN 34COND 0.05 GRAY 300'
CBL RIBN 36COND 0.05 GRAY 100'
CBL RIBN 30COND 0.05 GRAY 500'